ZAPOSLITEV: Podjetje Lek išče mehanike za delo v proizvodnji

Podjetje Lek d.d. obrat Lendava k sodelovanju vabi kandidate za dolgoročno sodelovanje pri kakovostnem izvajanju posameznih proizvodnih operacij. Delo poteka v proizvodnji, kjer bo vaša odgovornost pregled strojev, naprav ter linij.

Vaše naloge bodo:
– osnovna vzdrževanja strojev in naprav,
– nastavitve in menjava strojnih delov,
– odpravljanje napak na opremi in sistemih,
– sodelovanje pri zagonih in kvalifikacijah nove in obstoječe opreme in sistemov,
– čiščenje strojev in strojnih delov v povezavi s preventivnim vzdrževanjem,
– nastavitve strojev, menjava strojnih delov,
 – izpolnjevanje dokumentacije,
– skrb za čisto delovno okolje.

Delo poteka v treh (3) izmenah (vikendi so večinoma prosti).
Kraj dela: Lendava

Pričakujemo:
– srednješolsko izobrazbo IV ali V.stopnja tehnične smeri
– željo po zanimanju za mehanska dela in delu s stroji v proizvodnji,
– zaželene vendar niso pogoj so izkušnje iz področja vzdrževanja,
– odgovornost, zanesljivost ter pozitiven odnos do dela.

Nudimo vam:
– delo v družini prijaznem podjetju,
– delo v mednarodni družbi, ki ponuja številne izzive in priložnosti za osebnostno ter strokovno rast,
– dober letni finančni paket – mesečna plača z vsemi dodatki po slovenski zakonodaji, letni bonus na uspešnost, letni regres in božični bonus (13. plača),
– možnost dolgoročne zaposlitve,
– topla prehrana organizirana na delovnem mestu,
– povrnite stroškov za prevoz na delo in brezplačno parkiranje.

Zainteresirane kandidate vabimo, da posredujejo svojo prijavo z življenjepisom na andrea.bratovic@adecco.si

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja