ZAPOSLITEV: Vzdrževalec in svetovalec za informacijske sisteme

Podjetje je bilo ustanovljeno leta 2010. Troia predstavlja preko 20 certificiranih zaposlenih, preko 15 let izkušenj na področju upravljanja sredstev. Smo specializirani na področju rešitev za upravljanja sredstev in storitev.

Podjetje je IBM Gold BP – najvišji partnerski status IBM z GOLD akreditacijami.

Imamo aktivne reference na področju energetike in storitev, javne uprave, proizvodnje, farmacije in financ. Projekti v Sloveniji, JV Evropi, baltskih državah in bližnjem vzhodu.

Več o podjetju

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

Svetovanje na področju sistemskih in mrežnih storitev:

  • osnovna programerska dela za različne platforme in informacijske sisteme (različne platforme, programski jeziki in podatkovne baze),
  • osnovna sistemska dela (montaža, inštalacije, konfiguracije strojne in programske opreme ter omrežij),
  • ostala dela po naročilu delodajalca.
Delovni čas:
polni delovni čas

Pričakujemo

Zahtevana izobrazba:

V., VI/1.

Zahtevane delovne izkušnje:

1 – 3 let

Pričakujemo:
  • delovne izkušnje iz zahtevanih področij,
  • komunikativnost, natančnost, vodstvene sposobnosti,
  • dobro poznavanje delovanja poslovno informacijskih sistemov,
  • aktivno znanje angleškega jezika; dodatno znanje srbo/hrvaškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo

Ponujamo:
  • sodelovanje z vrhunskimi strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih doma in v tujini,
  • kreativno in sproščeno okolje,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.
Oblika zaposlitve ali sodelovanja:

zaposlitev za določen čas

Poskusna doba:

3 mesece

Mesečno plačilo:

po dogovoru

VIR: MojaZaposlitev

Izrazite svoje mnenje

avatar