ZAPOSLITEV: Prosta delovna mesta

Objavljamo seznam prostih delovnih mest iz različnih virov.

DELAVEC MONTAŽER – M/Ž

DELAVEC MONTAŽER – POMOČNIK CNC OPERATERJA – M/Ž

KOORDINATOR PROJEKTA – M/Ž

NATAKAR – M/Ž

SERVIS CNC STROJEV – M/Ž

SKLADIŠČNIK – M/Ž

VARNOSTNIK – M/Ž

VILIČARIST – M/Ž

VOZNIK TOVORNEGA VOZILA – M/Ž

VIR: ZRZS / ESS.GOV.SI

Mehanik – Lek d.d. (m/ž)

Opis delovnega mesta:

Delo poteka v proizvodnji, kjer bo vaša odgovornost pregled strojev, naprav ter linij. Vaše naloge bodo:

– osnovna vzdrževanja strojev in naprav,
– nastavitve in menjava strojnih delov,
– odpravljanje napak na opremi in sistemih,
– sodelovanje pri zagonih in kvalifikacijah nove in obstoječe opreme in sistemov,
– čiščenje strojev in strojnih delov v povezavi s preventivnim vzdrževanjem,
– izpolnjevanje dokumentacije,
– skrb za čisto delovno okolje.

Pričakujemo:
– srednješolsko izobrazbo strojne ali elektro smeri,
– izkušnje na področju proizvodnje in vzdrževanja,
– odgovornost, zanesljivost ter pozitiven odnos do dela.

Nudimo:
– možnost dolgoročne zaposlitve v večjem proizvodnem podjetju,
– redno plačilo,
– zaposlitev v prijetnem in urejenem delovnem okolju.

V kolikor vas omenjeno delo zanima, vas vabim, da svojo prijavo z življenjepisom posredujete preko povezave Prijavi se zdaj.

VIR

Izrazite svoje mnenje

avatar