ZAPOSLITEV: Lek išče Kontrolorja

Na spletni strani MojeDelo so objavili prosto delovno mesto za Kontrolorja v farmacevtskem podjetju Lek, ki ima obrat v Lendavi.

Kontrolor II- Lendava m/ž

Opis delovnega mesta

– odgovoren je za vzorčenje vstopnih materialov, izdelkov in končnih izdelkov,
– izvaja vzorčenje za kontrolo pogojev okolja, medijev in validacijskih vzorcev,
– odgovoren je za prevzemno kontrolo izdelkov in končnih izdelkov,
– pregleduje proizvodna poročila,
– pripravlja dokumentacijo za sproščanje zdravil na trg,
– izvaja operativni nadzor procesov v proizvodnji,
– pripravlja vzorce za tekočo stabilnost in pospešeno stabilnost,
– shranjuje in pregleduje kontra-vzorce,
– skrbi za arhiviranje dokumentov,
– odgovoren je za pravilno ravnanje z odpadki,
– druge naloge po navodilu nadrejenega in naloge na podlagi posebnega imenovanja,
– ostale naloge določene z letnim pogovorom o ciljih in s kazalniki uspešnosti,
– izvaja in upošteva vsa navodila in zahteve za zagotavljanje varnega dela, varovanja okolja in premoženja,
– odgovoren je za osebni in strokovni razvoj,
– druge naloge po navodilu nadrejenega in naloge na podlagi posebnega imenovanja.

Pričakujemo

– zaključena srednješolska izobrazbe farmacevtske, kemijske ali druge ustrezne smeri,
– osnovno znanje angleškega jezika,
– poznavanje orodja Microsoft Office,
– 1 leto delovnih izkušenj s področja laboratorijskih procesov,
– zmožnost dela v timu.

Nudimo

– pogodba za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
– eno-izmensko delo,
– ustrezno uvajanje na delovno mesto,
– delo v prijetnem okolju,
– stimulativno plačilo.

Če ustrezate vsem pogojem in bi vas tako delo zanimalo, vas vabimo, da se prijavite preko portala.
Za več informacij pokličite: 041 682 918 ali neja.groselj@kariera.si

6 Shares

Izrazite svoje mnenje

avatar