Panonija Gaberje s petimi zadetki premagala Petišovce 2017

V 6. krogu MNL Lendava 2018/2019 sta v Gaberju srečanje odigrala gaberska Panonija in Petišovci 2017. Tekma je bila zanimiva pred vsem zato, ker so Petišovčani v prejšnjem krogu presenetili Dolinčane in zabeležili prvo zmago, zato so bili zagotovo pred srečanjem dodatno motivirani. Petišovčani so se prvi polčas dobro držali kljub zaostanku, ko je v 26. minuti Panonijo v vodstvo popeljal Dejan Süč. Težji je bil drugi polčas, ko so le dobrih 15 minut po začetku drugega polčasa pričeli z zadevanjem in posledično povišanjem vodstva. Najprej je v 55. minuti prišlo do izključitve Jurasoviča na strani Petišovec. V 64. minuti je sprva zadel Kociper, v 70. minuti za 0:3 Biro, v 76. ponovno Süč in nato v 88. minuti za končnih 0:5 še drugi zadetek Biroja.

Panonija Gaberje se je z zmago uvrstila na 6. mesto prvenstvene lestvice, Sašo Kociper pa je z zadetkom za 0:2 uvrščen na 4. mesto na listi najboljših strelcev.

Petišovci 2017 – Panonija Gaberje – 0 : 5 (0 : 1)

Strelci: Süč za 0:1 in 0:4, v 26′  in 76′; Kociper za 0:2 v 64′; Biro za 0:3 in 0:5 v 70′, 88′