Naftini mladinci in kadeti uspešni v 11. krogu prvenstva

Še ena dobra novica iz Naftinega mladinskega pogona. Na Športnem parku je od 11.00 ure naprej potekal 11. krog 2. SKL/SML-vzhod, kjer je domača Nafta 1903 gostila ekipo NK Tabor iz Maribora. Gre za odlične in zahtevne nasprotnike z vrha lestvice, ki pa se s Športnega parka vračajo brez zmage.

Izjemen zadetek na tekmi mladincev za izenačenje na 3:3!

14 zadetkov na 2 srečanjih!

U19 Nafta 1903 – U19 MB Tabor 3:3 (0:2)

Kljub boljši igri in priložnostim domačih, so gostje izkoristili svoje in že ob polčasu vodili z 0:2. Nato so v drugem polčasu Naftaši pritiskali na vrata gostov, ter v 58. minuti prišli na 1:2, ko je zadel Drk. Senzacionalno izenačenje nekaj minut kasneje, ko je zadel še Bistrović za 2:2. Toda gostje še niso rekli zadnje in že 5 minut kasneje ponovno vodili. Sledil je nekakšen padec obeh ekip in posledično bolj groba igra na obeh straneh. V 79. minuti je vratar Helbink storil prekršek izven šestnajstmetrskega prostora in si prislužil rumeni karton in prosti strel, ki ga je realiziral Drk ter tudi prišel do fantastičnega zadetka za 3:3. Do konca srečanja je bilo še veliko priložnosti za vodstvo.

Borbeni mladinci so po zaostanku z 0:2 prišli do izenačenja.