Naftašem proti Dravi ni uspelo

V 26. krogu 2. SNL je Nafta 1903 v  Ptuju izgubila proti domači Dravi s 3:1. Po zaostanku s 3:0 v drugem polčasu je edini zadetek za modrobele dosegel Monjac. V prvem polčasu sta bili obe ekipi enakovredni in imeli kar nekaj odličnih priložnosti, v drugem pa konkretnejši domači, ki so si priigrali bistveno več priložnosti.

Drava Ptuj – Nafta 1903 3:1 (0:0)

Strelec za Nafto 1903: Monjac v 82. minuti

Derbi 26. kroga tokrat ni bil naklonjen Lendavčanom, domači so prvi zadetek dosegli v drugem polčasu v 52. minuti, ko je zadel Bizjak. V 65. minuti je padel nov zadetek v mrežo Nafte 1903, ko je Raduho premagal 21-letni Italijan pri Dravi, Ignacio Nahuel Cuffaro. 5 minut kasneje se je po prodoru v kazenski prostor Nafte nad igralcem Drave storil prekršek za najstrožjo kazen. Eden izmed igralcev Nafte 1903 je spotaknil Matthiasa Fanima zaradi česa je moral glavni sodnik Kajtazović dosoditi enajstmetrovko. Izvajal jo je strelec prvega zadetka Bizjak in premagal Raduho. Naftaši se kljub visokem zaostanku niso predali in borili do konca. V 82. minuti je z izjemnim strelom z desne, s kakšnih 25-30 metrov zadel Monjac.

Ob pritisku na fotografijo se prikaže galerija fotografij.

Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos