Nafta 1903 visoko premagala Rogaško

V 26. krogu 2. slovenske nogometne lige je lendavska Nafta 1903 visoko premagala Rogaško. Prvi je mrežo domačih načel Malešević s prostega strela, nato za 0:2 Ploj in tik pred polčasom za 0:3 še kapetan Novinić v 44. minuti. V drugem polčasu je svoj deveti zadetek v sezoni dosegel še Vedran Vinko.

NK Rogaška –  NK Nafta 1903 0:4 (0:3)

Strelci:

• 0:1 Malešević 10′
  • 0:2 Ploj 28′
  • 0:3 Novinić 44′
  • 0:4 Vinko 60′

Začetna enajsterica Nafte 1903: Raduha, Živko, Vinko, Malešević, Leuštek, Oštrek, Novinič, Pirtovšek, Ploj, Paku, Bizjak

Po neodločenem izidu proti Bilju na domačem stadionu, je “modro-bele” čakalo tradicionalno neugodno gostovanje proti Rogaški, katere v zadnjih krogih niso premagale ekipe z vrha kot Tabor Sežana in Roltek iz Doba. Toda očitno je pokalna zmaga proti Polani Lendavčanom vlila samozavest, saj so visoko zmagali, vendar zaradi zmage Krke še ostajajo na 5. mestu prvenstvene lestvice.

Marko Malešević je prvi načel mrežo domačih, ko je v 10. minuti zadel s prostega strela..

V naslednjem krogu čaka Nafto 1903 domača tekma proti Rolteku iz Doba: 27. krog – sobota, 11.maj 2019, Športni park Lendava