Nafta 1903 0:2 Puskás Akadémia II

V soboto 16.02.2019 so nogometaši lendavske Nafte 1903 na igrišču z umetno travo odigrali peto prijateljsko tekmo proti igralcem  ekipe Puskás Akadémia II, iz Felcsúta na sosednjem Madžarske. Kljub dobri igri naših nogometašev so na koncu slavili Madžari. Tako so modro-beli v letu 2019 doživeli prvi poraz.

Prvi polčas je imela Nafta 1903 več resnih priložnosti, svoje pa je dodal tudi izredno razpoloženi vratar gostov in tudi vratnica je preprečila zadetek. V drugem polčasu premešana zasedba in enajstmetrovka, ki je goste popeljala v vodstvo. Manjši padec v igri so v naslednjih minutah po zadetku gostje izkoristili za povišanje vodstva in prvi poraz v letošnjem letu.