Muta: Tretji turnir v badmintonu do 15 let

ŠD Sele Vrhe je v soboto 9.3.2019 organiziralo 3. turnir do 15 let na Muti na Koroškem. Turnirja se je udeležilo okoli 70 tekmovalcev, od tega tudi štirje iz domačega kluba BK Mladost.

Nika Bedič je izgubila  v četrtfinalu in osvojila 5. mesto posamezno, v dvojicah pa je s soigralko Anjo Jordan (BK Ljubljana) osvojila 2. mesto.

David Gabor je v kategoriji posamezno končal tekmovanje v prvem krogu in osvojil 9. mesto, s soigralcem Markom Koroša (BK Kungota) je v dvojicah bil 3.

Dorian Hranilović je brez težav prišel do četrtfinala, ko je za nasprotnika dobil kasnejšega zmagovalca turnirja proti kateremu je izgubil in tako končal na 5. mestu.

Žiga Doler se ni uspel prebit iz kvalifikacij v glavni del turnirja.

Podrobnejši rezultati tekem: tukaj

Besedilo: lendava-on.net team