Košarka- 17. Mednarodni turnir v Murskem Središču

Moštvo KK Lindau Lendava se je udeležilo 17. Tradicionalnega mednarodnega turnirja v Murskem središču, ki je bilo minulo soboto, 02.06.2018 s pričetkom ob 14:00 uri.

Sodelujoče ekipe:

1. KK Redelj Zalaegerszeg
  2. KK Rudar Mursko Središče
  3. KK Lindau Lendava

Prvo tekmo sta odigrali moštvi domačinov in gostov iz Zalaegerszega. Domačini so s preudarno igro in izkušnjami brez večjih problemov premagali moštvo iz Madžarske in se pripravljali na tekmo z  Lendavčani.

Drugo tekmo so  igrali :

KK Lindau : KK Redelj    50 :34  (9 :9,17:9,16:7,8:9)

Gosti iz Madžarske so bili v celotni tekmi slabši nasprotnik, tako da so igralci KK Lindau imeli celo tekmo pod nadzorom in jo uspešno pripeljali do uspešnega konca.

Tretja tekma:

KK Rudar : KK Lindau  47 : 44  ( 14:15, 15:7,6 : 11, 7:11)

Domačini so v tekmo vstopili zelo motivirani in odločeni, da bodo zmagali tekmo brez večjih problemov, Z domiselnimi napadi in tricami so polnili koš KK Lindau in ob polčasu vodili  z lepo razliko, ki pa se je v tretji in  četrti četrtini zmanjševala , kar je privedlo do napete končnice, kjer bi lahko zmagali tudi gostje.