Graničar do visoke zmage proti Dolini

V 17. krogu 2. MNL smo obiskali tekmo med Graničarjem in Zvezdo Dolino. Gostje so z zadetkom Požgaija v 5. minuti hitro povedli, a so v nadaljevanju več priložnosti imeli domači, ki so rezultat obrnili že v prvem polčasu z zadetkoma Somija in Kleidermana. V drugem polčasu sta ob nešteto zgrešenimi priložnostmi zadela še Šakušić in iz enajstmetrovke v zaključnih minutah ponovno Somi za končnih 4:1. Z dvema zadetkoma je igralec NK Graničarja, Somi Josip sedaj na prvem mestu najboljših strelcev 2. MNL v letošnji sezoni, kjer z dvema zadetkoma več vodi pred Mihaelom Požgaijem.

Graničar – Zvezda Dolina – 4 : 1 (2 : 1)

Začetna enajsterica pri Graničarju: Bogar, Bokan, Licardo, Sobočan, Kleiderman, Šakušić, Toplak, Somi, Gerenčer, Kiš, Ferletič

Začetna enajsterica pri Zvezdi Dolini: Krznar, Požgai, Hozjan, Bači, Perčić, Kos, Gazdag, Kapun, Tot, Brunec, Kasaš