BK Mladost zelo uspešen na tekmovanju v Kungoti

V Kungoti je od 1. do 3. marca potekal 9. tradicionalni mednarodni turnir v badmintonu.

Iz domačega kluba BK Mladost se je tekmovanja udeležilo 7 igralcev, ki so se odlično odrezali in prinesli domov kar 10 medalj, 4 zlate, 4 srebrne in 2 bronasti.
Anel Pahor je dosegel 2. mesto v kategoriji fantje posamezno do 11 let in 1. mesto v dvojicah.
Tija Horvat je bila v obeh kategorijah dekleta do 11 let zmagovalka, Tatjana Jablanovec pa je dvojicah zasedla 3. mesto.
Iva Koša je dosegla 1. mesto v kategoriji dekleta posamezno do 13 let in 2. v dvojicah.
V starostni skupini do 15 let je Nika Bedič zasedla 2. mesto posamezno in v dvojicah, pri fantih pa je David Gabor v dvojicah zasedel 3. mesto.
V kategoriji do 17 let je naš klub zastopal Žiga Tibaut, ki pa se ni uspel prebit iz skupine v glavni del turnirja.